Wycieczki na lato 2024 z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury

Lotnisko Olsztyn Mazury

Wakacje 2024 zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi pojawiają się atrakcyjne oferty wczasów i wycieczek z wylotem bezpośrednio z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. Gdzie będzie można teraz polecieć?

Sprawdź parking lotnisko olsztyn

Turcja: Wspaniałe Wakacje z Itaką

W przyszłorocznej siatce połączeń czarterowych znajdują się dwa fascynujące kierunki – Turcja i Tunezja. Touroperator Itaka, który w czerwcu tego roku po raz pierwszy uruchomił wakacyjne loty z warmińsko-mazurskiego lotniska do Antalyi, oferuje niezapomniane przeżycia w Turcji. Zainteresowanie okazało się ogromne, co sprawiło, że Itaka już rozpoczęła sprzedaż na kolejny sezon letni. Loty z Szyman do Turcji planowane są w każdą środę od 19 czerwca do 25 września 2024 roku.

Tunezja: Nowa Oferta od Rainbow

Nowym partnerem Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury jest renomowane biuro podróży Rainbow, które przygotowało ekskluzywną ofertę na wakacje w Tunezji w sezonie lato 2024. Teraz będziemy mogli polecieć tam bezpośrednio z Mazur w każdy czwartek w okresie od 29 sierpnia do 26 września 2024 roku.

Sukces Letniego Sezonu

Podsumowując obecny sezon letni, możemy śmiało stwierdzić, że wczasy w Turcji z wylotem bezpośrednio z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury zdobyły ogromną popularność. Dlatego Itaka postanowiła kontynuować ten kierunek w 2024 roku, a nowe oferty już są dostępne. To świetny przykład potencjału naszego regionu i lotniska. Mieszkańcy Warmii i Mazur doceniają możliwość wypoczynku za granicą, poszukując jednocześnie atrakcyjnych ofert oraz wygody podróżowania z lotniska, które jest blisko ich miejsca zamieszkania.

Cieszymy się, że kolejne renomowane biuro podróży, takie jak Rainbow, wybrało Port Lotniczy Olsztyn-Mazury jako miejsce wylotu na wakacje do Tunezji. Wierzymy, że to dopiero początek owocnej współpracy. Prowadzone są również rozmowy dotyczące uruchomienia innych kierunków wakacyjnych na rok 2024 – powiedział Wiktor Wójcik, prezes Zarządu Warmia i Mazury Sp. z o.o., operatora Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach.

Teraz możemy cieszyć się bogatą ofertą wczasów na lato 2024 z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. Niezależnie od tego, czy wybieramy się do urokliwej Turcji czy też fascynującej Tunezji, mamy pewność, że nasze wakacje będą niezapomniane. Dla tych, którzy doceniają wygodę i komfort podróżowania, lotnisko w Olsztynie-Mazurach staje się idealnym miejscem wylotu na wymarzone wakacje.

Polecane posty