Moc atrakcji podczas Dnia Dziecka na lotnisku Poznań-Ławica

Lotnisko Poznań Ławica

Wspaniałe święto dla najmłodszych na poznańskim lotnisku

Czerwiec to nie tylko zapowiedź nadchodzących wakacji, ale także czas, w którym dzieciaki mogą celebrować swoje dzieciństwo. W sobotę na terenie lotniska Poznań-Ławica odbył się niezwykły Dzień Dziecka, pełen fascynujących atrakcji czekających na naszych młodszych przyjaciół.

Sprawdź parking na lotnisku w poznaniu

Rozrywka dla najmłodszych

Pomiędzy terminalami przylotów i odlotów stworzyliśmy specjalną strefę dla naszych małych gości. Dla przyszłych pilotów przygotowaliśmy fascynującą grę, która pozwoliła im wcielić się w rolę prawdziwego pilota. Dla tych pełnych energii mieliśmy przygotowany ogromny dmuchany plac zabaw, na którym mogli spędzić mnóstwo czasu.

Kreatywna rozrywka

Jeśli malowanie i tworzenie są ich pasją, to mieliśmy dla nich coś specjalnego. Nasi utalentowani artyści malowali nie tylko buzie, ale także tworzyli efektowne brokatowe tatuaże. To był prawdziwy hit wśród naszych małych gości!

Rozwijamy zdolności konstrukcyjne

Nasi małodzi goście mieli także okazję rozwijać swoje zdolności konstrukcyjne. Specjaliści pomagali im w budowie różnych konstrukcji, co dostarczało nie tylko rozrywki, ale także cennych naukowych doświadczeń.

Poznajmy tajemnice lotniska

Nie zapomnieliśmy także o edukacji. Dla dzieci i dorosłych przygotowaliśmy fascynujące prezentacje, które odkrywały kulisy funkcjonowania poznańskiego lotniska. To było nie tylko pouczające, ale także inspirujące.

Dzień Dziecka na lotnisku Poznań-Ławica okazał się niesamowitym przeżyciem dla wszystkich uczestników. To wyjątkowe święto połączyło zabawę, naukę i radość, tworząc niezapomniane chwile dla naszych najmłodszych przyjaciół.

Polecane posty