Ekspansja Lotniska Warszawa-Modlin: Nowe Połączenia i Kierunki Lotów

Lotnisko Warszawa Modlin

Lotnisko Warszawa/Modlin, mimo trudnych czasów spowodowanych pandemią COVID-19, wraca do gry z jeszcze większym rozmachem. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o najnowszych kierunkach lotów oraz powrocie do siatki połączeń większości tras dostępnych w 2019 roku.

Sprawdź parking modlin

Wielki Powrót: Ponad 50 Kierunków Lotów

W samym sercu czerwca, tablica odlotów Lotniska Warszawa/Modlin rozbłyska ponad 50 kierunkami lotów. To znaczący wzrost w porównaniu z minionym sezonem zimowym, kiedy to lotnisko obsługiwało jedynie 17 tras. Pandemia mocno ograniczyła możliwości podróżowania, ale teraz wracamy mocniej niż kiedykolwiek.

Rozkwit Sezonu Lato 2021

Sezon lato 2021 obiecuje być wyjątkowo atrakcyjny dla podróżnych. Już teraz możesz rezerwować bilety na loty z podwarszawskiego lotniska do 18 europejskich i 2 azjatyckich krajów. Dla wielu osób to szansa na odzyskanie długo oczekiwanego komfortu podróżowania.

Nowe Kierunki Lotów

Do siatki połączeń Lotniska Warszawa/Modlin dołączają teraz bardzo popularne kierunki wakacyjne. Ciesz się urlopem na włoskiej Sycylii w Katani, odwiedź malownicze greckie wyspy Rodos i Zakhyntos, lub zanurz się w ukraińskiej kulturze w Charkowie. Nowością jest także połączenie do Charkowa, które wystartuje już 16 czerwca. To świetna wiadomość dla miłośników różnorodnych doświadczeń podróżniczych.

Rajskie Wyspy i Kultura Bliskiego Wschodu

Jeśli marzysz o wakacjach na rajskich wyspach, Lotnisko Warszawa/Modlin ma coś dla ciebie. Kierunki takie jak Kreta, Majorka, Sycylia czy Teneryfa czekają na podróżnych, gotowych na niezapomnianą przygodę. Dla tych zainteresowanych kulturą Bliskiego Wschodu, planujcie swoje wakacje w Jordanii, z wylotem z Lotniska Warszawa/Modlin.

Częstsze Loty na Popularnych Kierunkach

W nadchodzących miesiącach możemy spodziewać się zwiększenia częstotliwości rejsów na wielu popularnych trasach. Alicante, Ateny, Barcelona, Bergamo, Burgas, Bruksela-Charleroi, Madryt, Paryż-Beauvais oraz Rzym-Ciampino to tylko niektóre z miejsc, do których będziesz mógł polecieć z większą częstotliwością.

Powrót do Normalności

Przed pandemią koronawirusa, Lotnisko Warszawa/Modlin cieszyło się ogromną popularnością, obsługując ponad 3 miliony pasażerów rocznie. To bez wątpienia port pierwszego wyboru dla warszawiaków i mieszkańców północno-wschodniej Polski. Teraz, po pandemicznej przerwie, możemy zaoferować jeszcze więcej atrakcyjnych połączeń lotniczych, które spełnią marzenia o zagranicznych wakacjach.

Potencjał i Przyszłość

Liczba oferowanych połączeń pokazuje, jakie możliwości tkwią w Lotnisku Warszawa/Modlin. Ryanair, największy przewoźnik lotniczy w Europie, widzi ogromny potencjał w naszym lotnisku. To dowód na to, że mamy przed sobą obiecującą przyszłość w podróżach lotniczych.

Powrót do Normy na Kierunkach Zagranicznych

Czerwiec jest także pierwszym miesiącem od początku pandemii COVID-19, w którym znacząco zwiększa się siatka i częstotliwość połączeń do Wielkiej Brytanii. Przywracane są na stałe codzienne loty do Londynu, a także pojawiają się kierunki powracające do rozkładu, takie jak Belfast, Edynburg, Leeds czy Manchester. Łącznie z Lotniska Warszawa/Modlin będzie można polecieć do 12 miast Wielkiej Brytanii i Irlandii. Kierunek ukraiński również zostaje znacząco rozbudowany. Do Kijowa, który aktualnie znajduje się w siatce połączeń Lotniska, dołączają dwa nowe miasta: Charków i Lwów. Do kraju naszego wschodniego sąsiada planowane jest łącznie 9 rejsów tygodniowo.

Wniosek? Lotnisko Warszawa/Modlin wraca do pełnej świetności, oferując podróżnym jeszcze więcej możliwości i wygodnych kierunków lotów. Niezależnie od tego, czy szukasz relaksującego urlopu na plaży, czy też wolisz zwiedzać egzotyczne miejsca, to teraz jest najlepszy moment, aby zacząć planować swoje podróże. Ciesz się swoimi wakacjami z Lotniskiem Warszawa/Modlin!

Polecane posty