Lotnisko w Katowicach: Nowe Trasy Dalekodystansowe na Zimę

Lotnisko Katowice Pyrzowice

Lotnisko w Katowicach ogłasza nową, zimową, czarterową siatkę połączeń, która rozweseli pasażerów. Wybierając się z Katowic, będziecie mieli teraz do dyspozycji pięć fascynujących tras dalekodystansowych. W tym sezonie zimowym będzie można polecieć do Meksyku, Wietnamu, Tajlandii, Kuby i Dominikany.

Sprawdź parking pyrzowice najtaniej

Rozwinięcie Oferty W Katowicach

Zbliża się zima, a wraz z nią katowickie lotnisko przygotowuje się do obsługi pasażerów na egzotycznych kurortach wypoczynkowych. Nie ulega wątpliwości, że Katowice są liderem w kraju, jeśli chodzi o przewozy czarterowe. Dlatego to właśnie z Katowic pasażerowie będą mieli wybór spośród jednej z najbardziej atrakcyjnych siatek połączeń zimowych.

Nowe Możliwości na Tle Pandemii

Pandemia koronawirusa wpłynęła na wiele branż, w tym na linie lotnicze i touroperatorów. W obliczu tych zmian, linie lotnicze i touroperatorzy poszukują nowych możliwości i rynków docelowych. Okazuje się, że lotniska regionalne posiadają naturalny potencjał do rozwoju połączeń dalekiego zasięgu. Nachodzi nas przekonanie, że w regionach istnieje duże zainteresowanie tego rodzaju ofertą – powiedział Artur Tomasik, prezes Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, spółki zarządzającej Katowice Airport w rozmowie z Rynkiem Lotniczym.

Zimowa Siatka Połączeń

W nadchodzącym sezonie zimowym, biura turystyczne zaproponują katowickim pasażerom pięć fascynujących tras dalekodystansowych. Z Pyrzowic będzie można polecieć do Meksyku, Wietnamu, Tajlandii, Kuby i Dominikany. Połączenia do Wietnamu i Tajlandii będą stanowiły nową czarterową atrakcję w ofercie portu w Pyrzowicach.

Potencjał Katowic

Jesteśmy krajowym liderem w segmencie przewozów czarterowych. Od dwóch lat z Pyrzowic dostępne są połączenia dalekodystansowe, realizowane we współpracy z touroperatorami. Posiadamy bogatą siatkę takich tras. Warto podkreślić, że Wietnam i Tajlandia zadebiutują w naszej ofercie w tym sezonie zimowym – dodał Tomasik.

Optymistyczne Perspektywy

Atrakcyjna oferta egzotycznych połączeń czarterowych z Katowic daje nadzieję na osiągnięcie korzystnych wyników przez cały rok.

Myślimy, że ten rok, w porównaniu do dwóch poprzednich, będzie udany. Wszyscy z optymizmem podchodzą do odbudowy ruchu oraz zmian w branży. Warto przypomnieć, że ubiegły rok to było zaledwie 50 proc. ruchu w porównaniu z dotychczasowym rekordowym rokiem 2019. W tym roku spodziewamy się osiągnięcia około 90 proc. ruchu w porównaniu z ostatnim rokiem przed pandemią – wspomniał Tomasik.

Polecane posty