Najnowsza czarterowa trasa z Gdańska na Dominikanę – Komfortowy Lot Boeingiem 787-8 Dreamliner

Lotnisko Gdańsk Rębiechowo

Dzisiaj (14.11) miło nam donieść, że rozpoczęliśmy nową, ekscytującą erę bezpośrednich lotów z Gdańska na Dominikanę. Ten kamień milowy w historii turystyki lotniczej otwiera drzwi do egzotycznych podróży z Pomorza, zapewniając pasażerom wyjątkowy komfort i bezpośredni dostęp do rajskich plaż Karaibów. W naszym artykule dowiesz się więcej o tej fascynującej trasie oraz o wyjątkowych doświadczeniach, jakie oferuje.

Sprawdź parking rebiechowo

Nowy Rozdział w Historii Podróży

Wczoraj (14.11), biuro turystyczne Rainbow Tours zainaugurowało czarterową trasę z Portu Lotniczego Gdańsk na karaibską Dominikanę. Wykorzystując sprawdzoną i nowoczesną maszynę – samolot Boeing 787-8 Dreamliner, podróżujący między kontynentami stali się świadkami niezwykłego osiągnięcia. Przed nami 10 godzin i 1 minuta podróży przez Ocean Atlantycki, a na pokładzie samolotu mieściło się 223 pasażerów, gotowych na przygodę.

Wygodne Połączenie z Warszawą

Zanim lotnisko Chopina w Warszawie pożegnało Dreamlinera w kierunku Karaibów, samolot ten zrealizował krótki lot bez pasażerów, co miało miejsce w trakcie czterdziestominutowej rotacji. Maszyna o znakach rejestracyjnych SP-LRB wzbiła się w powietrze z Rębiechowa o godzinie 13:32, by bezpiecznie wylądować na Dominikanie o godzinie 18:33, co dało łączny czas lotu wynoszący 10 godzin i 1 minutę. Dreamliner przywitał na pokładzie 223 turystów, którzy byli gotowi na niezapomnianą przygodę.

Rozwinięcie Połączeń Egzotycznych

Początek bezpośrednich lotów samolotów Boeing 787-8 Dreamliner z Gdańska to moment przełomowy. Jest to zupełnie nowa oferta zarówno dla nas, jak i dla naszych pasażerów. Teraz możemy z dumą ogłosić, że biuro Rainbow Tours wraz z innymi renomowanymi touroperatorami będzie sukcesywnie rozwijać ofertę połączeń egzotycznych. Pomorzanie marzą o bezpośrednich podróżach do odległych, ciepłych krajów, a teraz te marzenia stały się rzeczywistością. To ogromny krok naprzód dla naszego regionu – powiedział Tomasz Kloskowski, prezes gdańskiego lotniska podczas oficjalnej inauguracji połączenia.

Nowe Możliwości Dla Pomorzan

Jesteśmy pewni, że ten dzień zostanie zapamiętany na bardzo długo. Klienci biura Rainbow Tours wreszcie odlecieli w pierwszą, historyczną rotację z Gdańska na Dominikanę, i to bez żadnych przesiadek czy międzylądowań, a wszystko w komfortowych warunkach, które gwarantuje samolot Boeing 787-8 Dreamliner. Dla Pomorzan oznacza to nowe, nieograniczone możliwości podróżowania, bez konieczności dojazdu do innych miast Polski. To dokładnie to, co obiecuje nasza misja – przybliżanie egzotyki jak największej liczbie mieszkańców naszego kraju – podkreślił Maciej Szczechura, członek zarządu biura turystycznego Rainbow Tours.

Regularna Trasa do Puerto Plata

Trasa do Puerto Plata będzie realizowana raz w tygodniu, z wylotem na Dominikanę w poniedziałek i powrotem do Polski we wtorek. LOT-owski samolot Boeing 787-8 Dreamliner jest w stanie pomieścić na pokładzie do 252 pasażerów w trzech klasach. Podróżujący z Gdańska wybierają różne opcje: 15 osób leci w klasie biznesowej, 18 w klasie premium, a aż 190 w klasie ekonomicznej.

Nowe Cele Podróży

Po lądowaniu w Puerto Plata, samolot Boeing 787-8 Dreamliner o znakach rejestracyjnych SP-LRB kontynuuje swoją misję, lecz nie w kierunku Gdańska, a Poznania. To kolejny dowód na elastyczność i różnorodność opcji podróżowania, które oferuje nowa trasa z Gdańska na Dominikanę.

Cieszmy się razem z Pomorzanami tym nowym, fascynującym połączeniem. To kolejny krok w rozwoju turystyki lotniczej w Polsce, a my jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w tej niezwykłej podróży. Zarezerwuj swoje miejsce na pokładzie Boeinga 787-8 Dreamliner i ruszaj na wymarzone wakacje na Dominikanie już teraz!

Polecane posty