Nekera Travel: Nowe Wycieczki na Lato 2024 z Lotniska Warszawa-Radom

Lotnisko Radom Sadków

Biuro podróży Nekera wprowadza do swojej oferty wakacyjne podróże na lato 2024 z Lotniska Warszawa-Radom do Bułgarii. Od momentu rozpoczęcia działalności usług radomskiego lotniska skorzystało już ponad 70 tysięcy pasażerów.

Sprawdź parking radom lotnisko

Dynamiczny Rozwój Lotniska Warszawa-Radom

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z osiągnięć naszego lotniska. W lipcu i sierpniu odprawiliśmy łącznie ponad 43 tysiące pasażerów. Interesujące jest również to, że touroperatorzy coraz bardziej zwracają uwagę na podróże z Lotniska Warszawa-Radom. W związku z tym, biuro podróży Nekera rozpoczęło już dzisiaj sprzedaż wycieczek na lato 2024 do Bułgarii – mówi Stanisław Wojtera, prezes Polskich Portów Lotniczych S.A.

W sierpniu skorzystało z usług radomskiego lotniska prawie 20 956 osób. Sezon urlopowy nadal trwa, a wielu pasażerów decyduje się na wrześniowe wakacje wyleciać z tego portu. Aktualnie Lotnisko Warszawa-Radom obsługuje loty w 6 kierunkach: do Rzymu, Paryża, Prewezy, Antalyi, Warny i Tirany.

Nowości na Stronie Internetowej Nekera Travel

Biuro podróży Nekera wprowadziło na swojej stronie internetowej nową możliwość zakupu wakacyjnych wycieczek na sezon lato 2024 do dwóch bułgarskich kurortów: Złotych Piasków i Słonecznego Brzegu. To oznacza, że loty do Warny i Burgas są dwoma pierwszymi kierunkami, które znalazły się w przyszłorocznej, letniej siatce połączeń z Lotniska Warszawa-Radom. Już teraz są dostępne informacje na temat pierwszych połączeń z radomskiego portu na nadchodzący sezon zimowy. Oferta rejsów regularnych obejmuje loty do Paryża i Rzymu wykonywane przez PLL LOT. Turyści będą także mieli okazję wziąć udział w wycieczkach do Sharm el-Sheikh, organizowanych przez biuro podróży Anex Tour i linię Skyline Express. Siatka połączeń na zimę ciągle się rozwija, a szczegóły dotyczące przyszłych kierunków lotów zostaną ogłoszone w najbliższym czasie.

Nowe Udogodnienia na Lotniskowym Parkingu

Lotnisko Warszawa-Radom wprowadziło nowe udogodnienie dla pasażerów korzystających z lotniskowego parkingu. Teraz istnieje możliwość płacenia za parking przy użyciu aplikacji Apcoa Flow. Ta usługa pozwala także na automatyczne otwieranie szlabanów, pobieranie opłaty zgodnie z cennikiem parkingowym oraz przedłużanie czasu parkowania bez konieczności powrotu do samochodu. Szczegółowe informacje na temat rejestracji oraz korzystania z aplikacji są dostępne na stronie internetowej lotniska.

Podsumowanie

Biuro podróży Nekera kontynuuje rozwijanie swojej oferty, oferując pasażerom z Lotniska Warszawa-Radom nowe możliwości podróży na lato 2024. Lotnisko samo w sobie rozwija się dynamicznie, przyciągając coraz więcej podróżnych. Nowe udogodnienia na parkingu sprawiają, że podróżowanie staje się jeszcze bardziej wygodne i przyjemne dla wszystkich pasażerów korzystających z tego lotniska. Warto śledzić rozwijającą się ofertę Lotniska Warszawa-Radom i biura podróży Nekera, by nie przegapić okazji na udane wakacje.

Polecane posty