Nowa Trasa Lotnicza z Szczecina: Burgas w Bułgarii

Lotnisko Szczecin Goleniów

Port Lotniczy Szczecin rozszerza swoją ofertę o nową, ekscytującą trasę wakacyjną. Inauguracja połączenia do Burgas już 6 czerwca 2023 roku to doskonała okazja, aby odkryć uroki Bułgarii. Przygotuj się na niesamowite wakacje nad Morzem Czarnym!

Sprawdź tani parking lotnisko szczecin

Nowa Trasa: Szczecin – Burgas

Biuro TUI, które odnosi sukcesy na szczecińskim lotnisku, przygotowuje się do otwarcia drugiej trasy czarterowej z tego portu. Po popularnej trasie do Antalyi nadchodzi teraz Burgas, piękne miasto nad Morzem Czarnym.

Terminy i Szczegóły

Pierwszy lot na tej trasie zaplanowano na 6 czerwca 2023 roku, a ostatni powrót odbędzie się 5 września 2023 roku. TUI będzie obsługiwać tę trasę raz w tygodniu, we wtorki. To doskonała okazja na wyprawę na Riwierę Bułgarską.

Samoloty Boeing 737-800 linii czarterowej Enter Air wystartują z Goleniowa o godzinie 13:50 i dotrą do Burgas o godzinie 17:20. Lot powrotny z Burgas planowany jest na godzinę 23:15, a przylot do Szczecina na godzinę 00:45. Cała podróż będzie trwać tylko 2 godziny i 30 minut, co oznacza, że szybko dostaniesz się na swoje upragnione wakacje.

Rezerwacje i Ceny

Najlepsze oferty już dostępne są w systemie rezerwacyjnym biura TUI. Cena tygodniowego wypoczynku na Riwierze Bułgarskiej z niepełnym wyżywieniem rozpoczyna się od 1,5 tys. złotych za osobę. To znakomita okazja na zrelaksowanie się na plażach Morza Czarnego i zwiedzanie urokliwego Burgas.

Inne Trasy z Szczecina

Trasa do Burgas to nie jedyna oferta czarterowa od biura TUI na szczecińskim lotnisku. Od 3 czerwca 2023 roku do 4 października 2023 roku będziecie mieć także możliwość wyboru wypoczynku na Riwierze Tureckiej. Enter Air będzie obsługiwać trasę do Antalyi z częstotliwością dwóch rejsów tygodniowo, w środy i soboty. To świetna okazja na odkrycie piękna Turcji i wspaniałego wypoczynku nad Morzem Śródziemnym.

Planuj już teraz swoje wakacje z biurem TUI z Portem Lotniczym Szczecin. Nie przegap szansy na niesamowite przygody w Burgas lub magiczny urlop na Riwierze Tureckiej. Odkryj piękno świata dzięki wygodnym połączeniom z naszego lotniska!

Polecane posty