Rozszerzamy Sieć Lotów Ryanair z Szczecina na Letni Sezon

Lotnisko Szczecin Goleniów

Wraz z nadejściem sezonu letniego, linie lotnicze Ryanair planują znaczące rozszerzenie swojej oferty lotów z lotniska Szczecin-Goleniów. Przewoźnik ten znany jest z szerokiej siatki połączeń i atrakcyjnych cen biletów. Teraz pasażerowie z Szczecina będą mieli jeszcze więcej opcji do wyboru.

Sprawdź goleniów parking lotnisko

Nowe Połączenia Krajowe

Na początek sezonu letniego Ryanair przywróci połączenie między Szczecinem a Krakowem. To dobra wiadomość dla podróżujących, którzy chcą skorzystać z tej popularnej trasy. Loty będą dostępne w środy, piątki i niedziele. Godziny odlotów to 8:00, 21:15 oraz 23:10 z Goleniowa i 6:20, 19:35 oraz 21:30 z Krakowa. To znakomita okazja na wygodne podróże weekendowe.

Powrót do Modlina

Kolejnym istotnym krokiem jest przywrócenie trasy do Modlina. Mimo pewnej przerwy w ofercie, linia ta cieszyła się dużym zainteresowaniem pasażerów. Teraz, z nowym sezonem, będzie dostępna z jeszcze większą częstotliwością. Loty na tej trasie będą operowane przez Ryanair pięć razy w tygodniu, od poniedziałku do niedzieli. Każdy lot będzie miał inną godzinę odlotu, aby sprostać potrzebom różnych podróżujących.

Międzynarodowe Połączenia

Ryanair nie zapomina także o podróżujących zagranicą. W sezonie letnim będą oferować połączenia do miast takich jak Londyn, Liverpool (Wielka Brytania) oraz Dublin (Irlandia). To doskonała okazja dla mieszkańców Szczecina, którzy chcą zwiedzić te piękne miejsca lub odwiedzić rodzinę i przyjaciół za granicą.

Podsumowanie

Sezon letni przynosi wiele nowych możliwości dla podróżujących z lotniska Szczecin-Goleniów. Ryanair zwiększa liczbę lotów, oferując zarówno połączenia krajowe, jak i międzynarodowe. To doskonała okazja, by odkryć nowe miejsca i spędzić udany urlop. Nie przegap tych fantastycznych ofert lotów z Ryanair. Planuj swoją podróż i ciesz się wakacjami!

Polecane posty