Szczeciński Port Lotniczy – Czartery Letnie 2023: Antalya i Burgas

Lotnisko Szczecin Goleniów

Szczeciński Port Lotniczy rozpocznie sezon letnich czarterów 3 czerwca 2023 roku. Ta inicjatywa przewiduje rekordowy czas operowania rejsów czarterowych, jednak oferta połączeń będzie skupiona głównie na dwóch popularnych kurortach wypoczynkowych. W artykule tym omówimy, co podróżni mogą oczekiwać podczas tego sezonu.

Sprawdź lotnisko goleniów parking rezerwacja

Antalya – Riwiera Turecka

Port Lotniczy Szczecin będzie obsługiwał połączenia czarterowe przez imponujące 4,5 miesiąca, a celem jest obsłużenie nawet 46 tysięcy turystów, co oznacza wzrost o 40% w porównaniu z ubiegłorocznym sezonem letnim. Kluczowym połączeniem będzie trasa do tureckiej Antalyi. Będzie ona realizowana z częstotliwością pięciu lotów tygodniowo, w tym trzy wyloty w środę i dwa w sobotę. Biura podróży takie jak Coral Travel, TUI, Itaka oraz Rainbow Tours zapewnią wakacyjne pakiety do tej popularnej destynacji.

Burgas – Bułgaria

Jako sezonowa nowość, podróżni będą mieli możliwość skorzystania z czarterowej trasy do bułgarskiego Burgas, położonego nad Zatoką Bułgarską. Loty do Burgas będą dostępne raz w tygodniu, dzięki partnerstwu z biurami podróży takimi jak Coral Travel, TUI oraz Itaka. Planowany wylot na tę destynację to wtorek. Ostatni turyści wrócą z wymarzonych wakacji w Bułgarii już 12 września 2023 roku. Warto zaznaczyć, że podróżni wybierający się do Turcji będą mieli okazję podróżować dopiero od 21 października 2023 roku.

Pozostałe połączenia

Oprócz czarterów, Port Lotniczy Szczecin uzupełni swoją ofertę o połączenia przewoźników tradycyjnych i niskokosztowych. Obejmuje to rejsy z Goleniowa do Lotniska Chopina (PLL LOT), Modlina, Krakowa, Stansted, Liverpoolu i Dublina (Ryanair), Torp (Wizz Air) oraz Gardermoen (Norwegian).

W sezonie letnim 2023 roku Szczeciński Port Lotniczy oferuje podróżnym bogaty wybór destynacji, w tym popularne plaże Antalyi i urokliwe wybrzeże Burgasu, a także wygodne połączenia krajowe i międzynarodowe. To doskonała okazja, by rozpocząć wymarzone wakacje od samego lotniska. Niezależnie od preferencji podróżnych, oferta jest różnorodna i dostosowana do różnych potrzeb. Planuj swój letni wypoczynek i odkrywaj świat z Szczecińskim Portem Lotniczym!

Polecane posty