Nowy Sezon Letni: Loty z Rzeszowa do Chorwacji, Rijeka – Nowy Kierunek

Lotnisko Rzeszów Jasionka

Rzeszów, 6 lipca – Nowy kierunek sezonu letniego

W nocy z wtorku na środę (6.07) ow Rzeszowie uruchomiono ostatni nowy letni kierunek. Samolot z chorwackiej Rijeki powitał salut wodny Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej.

Sprawdź parking jasionka

Rzeszów – Rijeka: Nowa Trasa Letnia

Rijeka to trzeci nowy kierunek w tym sezonie, po Wenecji i Olsztynie. Od 5 lipca br. przez kolejne dwa miesiące LOT zabiera pasażerów z Podkarpacia i sąsiednich regionów do trzeciego co do wielkości miasta w Chorwacji. Międzynarodowe lotnisko, na które we wtorkowe wieczory lecą podróżni z Jasionki, jest usytuowane na wyspie Krk, ze względu na piękne plaże uważanej za „złotą wyspę” Adriatyku.

Bogata Oferta Letnich Wypoczynkowych

Pierwsi turyści lecieli do Chorwacji na tygodniowy lub dłuższy wypoczynek, ale zdarzali się też tacy, którzy postanowili połączyć zwiedzanie Rijeki z Zadarem lub Wenecją, innymi kierunkami oferowanymi przez nasze lotnisko i narodowego przewoźnika. Pierwszy przylot odbywał się na dodatek w sporej burzy.

Wygodne Loty i Godziny

Samoloty typu Bombardier Q400 startują z podrzeszowskiego lotniska o 20:10, by wylądować w Rijece o 22:05. Lot powrotny rozpoczyna się o 22:35, a podróżni przylatują do Jasionki pół godziny po północy.

Wiele Kierunków, Wiele Możliwości

W miesiącach wakacyjnych z podrzeszowskiego lotniska odbywa się w sumie ponad 80 rejsów rozkładowych tygodniowo do 12 krajów.

Dzięki nowemu kierunkowi lotniczemu z Rzeszowa do Rijeki, podróżujący zyskują więcej opcji na spędzenie wakacji. Chorwacja, z jej urokiem i pięknymi plażami, staje się teraz jeszcze bardziej dostępna. Niezależnie od tego, czy planujesz relaks na plaży, czy też chcesz zwiedzać fascynujące miejsca, nowa trasa letnia z pewnością przyciągnie podróżnych z Rzeszowa i okolic. Skorzystaj z tej okazji, aby odkryć piękno Rijeki i innych atrakcji Chorwacji z wygodą i komfortem, jakie oferuje LOT Polish Airlines. Nie czekaj – zarezerwuj swój bilet i rozpocznij swoją przygodę już teraz!

Polecane posty