Rewolucyjna Inicjatywa Biura Podróży ITAKA: Egipskie Wakacje z Zielonej Góry!

Lotnisko Zielona Góra Babimost

Współpraca Biura Podróży ITAKA z PMA Aviation przynosi ekscytujące wieści dla miłośników podróży. Ogłaszamy z dumą uruchomienie sezonu zimowego 2022/23, który będzie szczególny w historii portu lotniczego Zielona Góra-Babimost. Dlaczego? Bo to właśnie stąd ruszą nasze nowe, wyjątkowe wycieczki do egipskiej Tabi (TCP).

Sprawdź lotnisko babimost parking

Wprowadzenie do Marzeń o Egipcie

To niezwykła okazja dla mieszkańców Zielonej Góry, województwa lubuskiego i wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoje wakacje od wyjątkowego lotniska. Wspólnie z Itaką odkryjemy uroki egipskiej Tabi i zrobimy to w najlepszy możliwy sposób.

Unikalne Połączenie zimowe do Egiptu

To wyjątkowe połączenie czarterowe staje się pionierską inicjatywą. Biuro Podróży ITAKA razem z PMA Aviation daje możliwość podróży z Zielonej Góry-Babimost do egipskiej Tabi. Jest to pierwsze w historii połączenie zimowe z tego portu do Egiptu, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowym.

Nowe Horyzonty Dla ITAKI i Jej Klientów

Dla naszych firm to nowa perspektywa rozwoju. Dla naszych Klientów to wyjątkowa okazja. Ta trasa jest dostępna tylko w ofercie Itaki, co czyni ją niezwykle atrakcyjną.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Zielonej Góry, województwa lubuskiego oraz wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoje wakacje od wyjątkowego miejsca, jakim jest lotnisko Zielona Góra-Babimost. To będzie doskonały początek wyjątkowych wakacji!

Potencjał Rozwoju Regionu

Dodanie portu lotniczego w Zielonej Górze do portfolio tak znaczącego touroperatora, jakim jest Itaka, jest dowodem na potencjał tego regionu do rozwoju ruchu pasażerskiego. Jest to inspirujący krok, który otwiera nowe możliwości.

Michał Wichrowski z PMA Aviation, odpowiedzialny za rozwój siatki połączeń na lotnisku w Zielonej Górze, wyraża entuzjazm wobec tych zimowych rejsów czarterowych z portu regionalnego. Jesteśmy pewni, że to dopiero początek rozwoju oferty wakacyjnej ITAKI na zielonogórskim lotnisku.

Data Rozpoczęcia

Start operacji zaplanowano na 21 grudnia 2022 roku. Już teraz warto zacząć planować swoje marzenia o egipskich wakacjach!

Wraz z Biurem Podróży ITAKA i PMA Aviation ruszaj w niezapomnianą podróż do egipskiej Tabi z Zielonej Góry-Babimost. To wyjątkowa okazja, którą trzeba wykorzystać! Niech zimowe wakacje staną się niezapomnianym przeżyciem dzięki tej nowej inicjatywie.

Polecane posty