Nowa oferta rejsów z Portu Lotniczego Zielona Góra-Babimost na lato 2023

Lotnisko Zielona Góra Babimost

Biuro podróży TUI Polska w sezonie letnim 2023 wprowadza nową atrakcyjną ofertę rejsów z Portu Lotniczego Zielona Góra-Babimost do malowniczej Antalyi w Turcji.

Sprawdź parking lotnisko babimost

Nowe kierunki, nowe możliwości

Podjęliśmy strategiczną decyzję o poszerzeniu naszej oferty na lato 2023 o wyloty z Zielonej Góry. Wybraliśmy na ten cel jeden z najbardziej lubianych przez naszych Klientów kierunków – urokliwą Riwierę Turecką.

Pierwszy lot już 6 czerwca 2023 roku

Cieszymy się, że już od 6 czerwca 2023 roku będziemy mogli zapewnić naszym Klientom wygodne połączenie do Antalyi. Naszym celem jest dostarczanie niezapomnianych wrażeń z podróży, i jesteśmy przekonani, że Antalya spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających podróżnych.

Wygodne loty w środy

Loty z Zielonej Góry-Babimost do Antalyi będą odbywać się raz w tygodniu, w każdą środę. To dogodne rozwiązanie, które pozwoli naszym Klientom elastycznie planować swoje wakacje. Planujemy operacje od czerwca aż do połowy września, tak aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z tej wyjątkowej okazji.

TUI Polska – lider w podróżach

Jako TUI Polska, mamy dumną tradycję jako lider w branży podróży. Jesteśmy drugim touroperatorem, po Coral Travel Polska, który oferuje rejsy do tureckiego kurortu z Zielonej Góry w sezonie letnim. Nasza oferta to gwarancja jakości i niezapomnianych wakacji.

Dla miłośników Egiptu

W okresie ferii świątecznych i zimowych również mamy coś specjalnego dla naszych Klientów. Oferujemy rejsy do egipskiej Taby, co pozwoli na wspaniałe zimowe wakacje nad Morzem Czerwonym.

Port Lotniczy Zielona Góra-Babimost na fali sukcesu

Warto dodać, że Port Lotniczy Zielona Góra-Babimost notuje najlepsze wyniki pasażerskie w swojej historii. Rok 2023 zapowiada się jeszcze lepiej pod względem liczby obsłużonych pasażerów. Nasze nowe połączenia do Antalyi z pewnością przyczynią się do dalszego rozwoju tego lotniska jako ważnego węzła komunikacyjnego.

Polecane posty