Nowe Kierunki z Łódzkiego Lotniska: Ryanair Przenosi Połączenia z Modlina

Lotnisko Warszawa Chopina

Ryanair Ogranicza Rejsy z Modlina, Ale Stawia na Łódź, Warszawę i Lublin

Irlandzki przewoźnik lotniczy, Ryanair, ogłosił plany redukcji liczby rejsów z lotniska w Modlinie. Niemniej jednak, w zimowym rozkładzie lotów możemy spodziewać się nowych połączeń z Łodzi, Warszawy i Lublina. Chociaż jeszcze nie znamy dokładnych kierunków, jakie Ryanair zaproponuje z łódzkiego lotniska, wcześniej ogłoszono uruchomienie nowych tras z Łodzi do Malagi i Nottingham/East Midlands.

Sprawdź lotnisko chopina parking

Redukcja Ruchu w Modlinie, Rozbudowa w Łodzi, Warszawie i Lublinie

W nadchodzącym sezonie zimowym Ryanair planuje zredukować liczbę rejsów z lotniska w Modlinie o 20%. Obejmuje to anulowanie 10 tras, w tym do Belfastu, Bristolu, Kolonii, Kowna, Manchesteru, Pizy, oraz zmniejszenie częstotliwości na kolejnych 13 trasach, takich jak Londyn, Sztokholm, Dublin, Wiedeń, Mediolan, Paryż i Bruksela. To jednak nie oznacza, że Ryanair wycofuje się z Polski. Zamiast tego, nowe połączenia zyskają lotniska w Łodzi, Lublinie i Lotnisko Chopina w Warszawie.

  • „Operacje zdjęte z Modlina podzieliliśmy między Lotnisko Chopina w Warszawie, Łódź i Lublin” – powiedział dyrektor generalny Ryanaira, Eddie Wilson, w rozmowie z Rzeczpospolitą.

Nowe Połączenia z Łodzi: Malaga i Nottingham/East Midlands

Aktualne plany obejmują nowe połączenia z Łodzi do Malagi i Nottingham/East Midlands. Loty do hiszpańskiej Malagi będą dostępne od 29 października, z dwoma kursami w tygodniu. Od 30 października rozpoczną się również loty do Nottingham/East Midlands. Dodatkowo, zwiększy się częstotliwość połączeń do Londynu, gdzie samoloty do Londynu Stansted będą latać przez siedem dni w tygodniu od 27 października.

Aktualnie samoloty Ryanair obsługują trasy z Łodzi do Dublina, Londynu, Brukseli, Mediolanu i Alicante. Wraz z nowymi kierunkami, Łódź zyskuje na znaczeniu jako atrakcyjny węzeł komunikacyjny, oferujący różnorodne możliwości podróży lotniczej.

Polecane posty