Nowe Połączenia Lotnicze ze Szczecina: Wizz Air i Ryanair Przygotowują Zimową Ofertę

Lotnisko Szczecin Goleniów

Węgierski Wizz Air oraz irlandzki Ryanair ogłosiły swoje plany na zimowy sezon lotniczy ze Szczecina. Pasażerowie mają teraz szansę skorzystać z atrakcyjnych połączeń do popularnych norweskich miast oraz innych europejskich destynacji. Zobacz, jakie trasy będą dostępne i kiedy.

Sprawdź szczecin lotnisko parking

Wizz Air: Nowe Zimowe Połączenia

Wizz Air, renomowany przewoźnik lotniczy, przygotował ciekawą ofertę dla podróżnych z Goleniowa. Już od 30 października 2022 roku będziesz mógł/a polecieć do trzech norweskich miast: Bergen, Stavanger i Oslo Torp. To doskonałe wiadomości dla osób planujących podróż w sezonie zimowym.

Trasa ze Szczecina do Bergen i Oslo była dostępna już w lecie, jednak połączenie do Stavanger wraca do rozkładu lotów po dłuższej przerwie. Co więcej, wszystkie te trasy będą obsługiwane dwukrotnie w ciągu tygodnia, co zwiększa elastyczność podróżowania. Do Stavanger będziesz mógł/a polecieć w poniedziałek i piątek, do Oslo we wtorek i środę, a do Bergen w środę i niedzielę. To znakomita okazja, by odkryć uroki norweskich miast w okresie zimowym.

Ryanair: Stałe Połączenia

Ryanair, inny ceniony przewoźnik, również utrzymuje swoją obecność na szczecińskim lotnisku. Zgodnie z informacjami dostępnymi w systemie rezerwacyjnym przewoźnika, Ryanair będzie nadal oferować stałe połączenia ze Szczecina do kilku europejskich miast, w tym do Londynu Stansted, Liverpoolu, Dublina i Krakowa. To doskonałe wiadomości dla podróżnych, którzy planują podróż do tych destynacji.

Niestety, trasa do Modlina, położonego pod Warszawą, zostanie wycofana z oferty Ryanaira. Ostatni lot na tej trasie jest zaplanowany na 28 października 2022 roku. Jeśli planujesz podróżować do Warszawy i okolic, warto to wziąć pod uwagę i zarezerwować bilet na ostatni dostępny lot.

Podsumowanie

Zimowy sezon lotniczy przynosi wiele możliwości podróży i odkrywania nowych miejsc. Zarówno Wizz Air, jak i Ryanair oferują atrakcyjne połączenia ze Szczecina do różnych destynacji, co daje pasażerom szeroki wybór. Zarezerwuj swój bilet już teraz i zaplanuj niezapomnianą podróż na zbliżający się zimowy sezon. Szczecin to doskonała baza wylotowa do wielu interesujących miejsc, więc nie przegap okazji, by zobaczyć świat!

Dzięki tym nowym połączeniom, podróżowanie ze Szczecina staje się jeszcze bardziej wygodne i dostępne. Wybierz swoją wymarzoną destynację i ciesz się niezapomnianą podróżą w sezonie zimowym.

Polecane posty