Nowe Trasy z Łódzkiego Lotniska! Ryanair Przenosi Połączenia z Modlina

Lotnisko Warszawa Modlin

Irlandzki przewoźnik lotniczy Ryanair ogłosił plany redukcji liczby rejsów z lotniska Modlin. Jednocześnie planuje wprowadzić więcej połączeń w zimowym rozkładzie lotów na lotniskach w Łodzi, Warszawie i Lublinie. Aktualnie nie znamy jeszcze szczegółów nowych tras, jakie Ryanair zaproponuje na lotnisku Łódź. Wcześniej przewoźnik ogłosił uruchomienie nowych połączeń z Łodzi do Malagi i Notingham/East Midlands.

Sprawdź lotnisko modlin parking krótkoterminowy

Redukcja Ruchu na Lotnisku Modlin

Ryanair planuje zmniejszyć liczbę rejsów z lotniska Modlin o 20% w nadchodzącym sezonie zimowym. Przewoźnik zamierza anulować 10 tras, w tym połączenia do Belfastu, Bristolu, Kolonii, Kowna, Manchesteru i Pizy. Dodatkowo, częstotliwość lotów na kolejnych 13 trasach zostanie zmniejszona, w tym m.in. do Londynu, Sztokholmu, Dublina, Wiednia, Mediolanu, Paryża i Brukseli. Niemniej jednak, ta decyzja nie oznacza, że Ryanair wycofuje się z Polski. Zamiast tego, nowe połączenia zostaną wprowadzone na lotniskach w Łodzi, Lublinie i na Lotnisku Chopina w Warszawie.

Przeniesienie Połączeń na Inne Lotniska

„Działania dotyczące zdjęcia operacji z Modlina zostały rozdzielone między Lotnisko Chopina w Warszawie, Łódź i Lublin” – powiedział dyrektor generalny Ryanaira, Eddie Wilson, w rozmowie z Rzeczpospolitą.

Aktualnie nie znamy jeszcze konkretów odnośnie tras, które Ryanair przeniesie do Łodzi. Wcześniej przewoźnik ogłosił uruchomienie nowych połączeń do Malagi i Notingham/East Midlands. Loty z Łodzi do hiszpańskiej Malagi będą dostępne od 29 października, a samoloty będą kursować dwa razy w tygodniu. Natomiast od 30 października rozpoczną się loty do Notingham/East Midlands. Dodatkowo, częstotliwość lotów do Londynu Stansted wzrośnie – od 27 października samoloty będą kursować codziennie.

Obecnie samoloty Ryanair oferują połączenia z Łodzi do Dublina, Londynu, Brukseli, Mediolanu i Alicante. Nowe trasy i połączenia są ciekawą opcją dla podróżnych z regionu, którzy chcieliby skorzystać z różnorodnych możliwości podróży do atrakcyjnych destynacji.

Zmiany w ofercie przewoźnika są odpowiedzią na zmieniające się potrzeby podróżnych i dynamikę rynku lotniczego. Ryanair stara się dostosować swoją ofertę, aby sprostać oczekiwaniom klientów i zapewnić im dostęp do różnorodnych tras z Polski. Warto śledzić kolejne informacje od przewoźnika, aby być na bieżąco z nowymi trasami i możliwościami podróżowania z lotnisk w Polsce.

Polecane posty