Nowy Rozkład Jazdy Pociągów z Lublina do Lotniska w Świdniku: Od 1 Lipca 2023 Roku

Lotnisko Lublin Świdnik

Witamy ponownie w świecie kolejowych podróży z Lublina do lotniska w Świdniku. W okresie ostatnich ośmiu miesięcy nie mieliśmy możliwości korzystania z tego wygodnego środka transportu, ale od 1 lipca br. znów będziemy mogli cieszyć się tym dogodnym połączeniem.

Sprawdź parking lublin lotnisko

Powrót Połączeń Kolejowych

7 listopada ubiegłego roku, z powodu gwałtownego spadku liczby pasażerów spowodowanego pandemią koronawirusa, zmuszeni byliśmy zawiesić kursy pociągów między Lublinem a lotniskiem w Świdniku. Ośmiomiesięczna przerwa dobiegnie końca już wkrótce, a podróżni znów będą mogli skorzystać z wygodnego i ekonomicznego środka transportu.

Nowy Rozkład Kursów

Rozkład kursów został dostosowany do potrzeb pasażerów. Ze stacji Lublin Główny do lotniska w Świdniku kursować będą trzy pociągi, z czego jeden będzie dostępny codziennie o godzinie 6:49 rano. Pozostałe kursy będą dostępne we wtorki, czwartki, piątki, soboty i niedziele o godzinach 10:02 oraz od poniedziałku do soboty o godzinie 13:07.

Jeśli planujesz podróż z lotniska do Lublina, to również masz wybór. Pociągi będą dostępne codziennie o godzinie 10:03 rano, a także we wtorki, czwartki, piątki, soboty i niedziele o godzinach 12:20. Dla wygody pasażerów, kurs będzie dostępny od poniedziałku do soboty o godzinie 15:05.

Cena Biletów

Kiedy planujesz swoją podróż, warto zwrócić uwagę na cenę biletu. Bilet normalny na tej trasie będzie kosztować jedynie 6,40 złotych. To atrakcyjna cena, która sprawia, że podróż pociągiem staje się nie tylko wygodna, ale także ekonomiczna.

Podsumowanie

Od 1 lipca br. znów będziemy mieli możliwość podróżowania pociągiem z Lublina do lotniska w Świdniku. Po ośmiomiesięcznej przerwie, spowodowanej pandemią, połączenia kolejowe zostaną wznowione. Nowy rozkład kursów zapewnia wygodne opcje podróży, a atrakcyjna cena biletów sprawia, że warto skorzystać z tej formy transportu. Czekamy na podróżnych i życzymy udanych podróży pociągiem między Lublinem a lotniskiem w Świdniku!

Polecane posty