Rozpoczęcie Sezonu Letnich Czarterów na Lotnisku Lubelskim

Lotnisko Lublin Świdnik

W dniu 3 czerwca lubelskie lotnisko oficjalnie otworzyło sezon letnich czarterów, zapraszając pierwszych pasażerów do podróży do słonecznej Antalyi w Turcji.

Sprawdź lotnisko lublin parking strzeżony

Nowością na Lubelskim Lotnisku – Tunezja

W tym roku Port Lotniczy Lublin ma wiele do zaoferowania podróżnym. Jedną z niewątpliwych nowości w sezonie letnich połączeń jest Tunezja. Oficjalna inauguracja połączenia do Monastyru odbyła się w poniedziałek. Teraz raz w tygodniu można wybrać się na wybrzeże Tunezji, wsiadając na pokład wyczarterowanego przez biuro podróży Exim Tours samolotu linii Nouvelair.

Nowe Perspektywy Dla Lubelskiego Lotniska

Warto zwrócić uwagę na fakt, że Port Lotniczy Lublin nieustannie rozszerza swoją ofertę. Marcin Małysz, prezes Exim Tours, podkreślił korzyści związane z tą współpracą, mówiąc: „Zdecydowaliśmy się na uruchomienie kolejnego kierunku z lotniska w Lublinie. Współpraca z takim lotniskiem jak Port Lotniczy Lublin daje dużą szansę na powiększenie klientów. W ten sposób docieramy z naszą ofertą do osób z mniejszych miejscowości, dla których często dalekie odległości od lotnisk były barierą do zakupu wycieczki.”

Bogata Siatka Połączeń

Tegoroczna siatka lotów czarterowych z Lublina obejmuje nie tylko Tunezję, ale także inne atrakcyjne kierunki. Można teraz polecieć na grecką wyspę Rodos (loty dostępne w piątki) oraz na Riwierę Turecką do Antalyi (loty w środy i soboty). To jednak nie jedyne słoneczne kierunki z Lubelszczyzny. Linia lotnicza Wizz Air oferuje również połączenia do bułgarskiego Burgas (dwa loty tygodniowo) oraz do chorwackiego Splitu (trzy razy w ciągu tygodnia).

Podsumowanie

Sezon letnich czarterów na Lotnisku Lubelskim otwiera przed podróżnymi wiele fascynujących możliwości. Dzięki nowym połączeniom i współpracy z biurem podróży Exim Tours, mieszkańcy mniejszych miejscowości mają teraz łatwiejszy dostęp do wymarzonych wakacji. Niezależnie od tego, czy marzysz o zwiedzaniu Tunezji, relaksie na greckiej wyspie czy przygodzie na Riwierze Tureckiej, Lubelskie Lotnisko jest gotowe, by spełnić Twoje marzenia o letnich wakacjach.

Polecane posty